Tudomásul vettem

Álláslehetőségek

A Momert Zrt. felvételt hirdet az alábbi munkakörökre:

CNC gépkezelő

Feladat:

  • 3 tengelyes CNC megmunkáló központ kezelése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Forgácsolási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyakorlatias látásmód, jó műszaki érzék

Előnyt jelent:

  • Heidenhain vezérlőfelület ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, lendületesen fejlődő csapat

SZERELŐSORI OPERÁTOR

Feladat:

  • Késztermék összeszerelés
  • Könnyű fizikai munka

  • Egy műszakos munkarend
  • Bruttó 150.000 Ft
  • Cafeteria

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Megbízhatóság, kitartás
  • Jó kézügyesség

PONTHEGESZTŐ OPERÁTOR

Feladat:

  • Hegesztőgép kiszolgáló operátor

  • Két műszakos munkarend
  • Bruttó 150.000 Ft + műszakpótlék
  • Cafeteria

Elvárások:

  • Pontos munkavégzés

FRÖCCSÖNTŐÜZEMI OPERÁTOR

Feladat:

  • Fröccsöntőgép kiszolgáló operátor

  • Három műszakos munkarend
  • 10%-os munkahelyi pótlék
  • Cafeteria
  • Műszakpótlékkal együtt bruttó 200.000 Ft havi jövedelem
  • Plusz túlórázás lehetősége

Elvárások:

  • Precíz, gyors pontos munkavégzés
  • Rugalmasság

Valamennyi munkakörben biztosított:

  • Stabil munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Munkaruha
  • Vidékiek munkába járási támogatása

KERESÜNK TOVÁBBÁ

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKAVÁLLALÓKNAK

A Momert Zrt. legalább 40%-ban megváltozott munkaképességű dolgozókat keres ülő, szalagmunkára Dunaújvárosból, illetve a közeli településekről.

Feladat:

  • Alkatrész összeszerelés

Elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Monotonitástűrés

  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Útiköltségtérítés

create an account