A Momert Zrt. dunaújvárosi gyárába, azonnali kezdéssel keres munkatársat minőségbiztosítási mérnök
pozícióba.

Feladatok:
l  vevői igények, elvárások értelmezése, felmerülő problémák megoldása, kezelése quality eszközökkel
l  vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel
l  belső minőségirányítási folyamatok optimalizálása
l  dokumentációs rendszer ismerete, rajzok használata
l  személyre szabott speciális minőségirányítási feladatok elvégzése
l  APQP folyamat kezelése, beleértve az első minták legyártásának gyártási felügyeletét és a dokumentációk kiküldését a vevőnek
l  részvétel a belső auditokban és a külső auditok támogatása

Amit kínálunk:
l  határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
l  versenyképes fizetés
l  munkába járás támogatása
l  egyéb juttatások
l  összetartó, lelkes csapat

Elvárások:
l  minőségbiztosítási-, villamos-, gépész- vagy vegyészmérnöki végzettség
l  angol nyelv középszintű ismerete
l  határozott, magabiztos, proaktív személyiség
l  rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód
l  kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
l  önálló, megbízható, precíz munkavégzés
l  felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel-makró, Power Point)
l  pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:
l  legalább 1-5 év releváns szakmai tapasztalat gyártó vállalatnál
l  IATF 16949, VDA szabványok ismerete
l  APQP/PPAP/FMEA/MSA/SPC előírások, módszertanok ismerete
l  auditokon szerzett releváns tapasztalat (folyamat-, rendszer-, termék audit)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@momert.hu e-mail címen.